Новини » Суспільство 8 серпня, 2018, 13:44
Волонтер: Гроші освоїли, а газопровід в Авдіївку не проклали
ZIK
ZIK

Ймовірно, ноги проблем Авдіївки ростуть від міської ради. Там досі працюють люди, які були у «Партії регіонів», а згодом підтримували референдум на Донбасі.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповів волонтер, мешканець Авдіївки Михайло Гринік.

«Авдіївка – це один із найскладніших регіонів. Адже за останні чотири роки вона перетворилася на Мекку для народних депутатів. Вони приїжджають, обіцяють, виділяють кошти, ділять якусь гуманітарну допомогу... Це призвело до того, що навіть патріоти Авдіївки засумнівалися в українській владі», – зазначає волонтер.

Михайло Гринік розповідає, що у місцевій владі залишилися люди, які підтримали референдум на Донбасі.

«Щиро кажучи, я думаю, що після зміни прапора «ДНР» на український у 2014 році, люди в Авдіївці потрохи змінюються. Втім, насправді, страшно, що місцева влада залишається та ж сама», – ділиться волонтер.

Він наголошує, що навіть зміна міського голови не виправила ситуацію.

«У нас змінили міського очільника на голову військово-цивільної адміністрації – прямого призначенця президента Павла Малихіна. Однак, це якісно не вплинуло на міську раду», – переконаний Михайло Гринік.

Два заступники Павла Малихіна підтримували референдум, каже волонтер.

«Тетяна Опикунська завідує всіма фінансами. Вона була ще при Партії регіонів», працювала і під час референдуму. І коли в місті висів прапор «ДНР». Пані Тетяна брала участь як депутат у 58-ій сесій міської ради, яку визнали сепаратистською. Іншим заступником Малихіна є Роман Шахов. До референдуму і під час нього очолював відділ з капітального будівництва і комунального майна. Він знав, хто відкривав і давав приміщення для референдуму, але нічого не зробив. Зараз чоловік працює заступником голови військово-цивільної адміністрації. А СБУ нікому претензій не ставить», – дивується волонтер.

Михайло Гринік наголошує: найбільш болючим місцем для Авдіївки залишається газопровід, який, буцімто, провели.

«Ми вже рік без газу. А найцікавіше, що кошти для газопроводу виділені і освоєні. Всі стверджують, що він побудований. Згідно різних джерел, на це витратили від 29-ти до 80 мільйонів гривень», – обурюється волонтер.

Він вважає, що Президенту Петру Порошенку слід особисто приїхати в Авдіївку і поспілкуватися із простим населенням.

«Хай він зустрінеться з робітниками Коксохімічного заводу, патріотами України, простим народом, а не чиновниками. Ми йому розповімо всю правду про сепаратистів, зарплати, газопровід. Хай приїде і тільки спілкується з нами. Проте, боюся, що після цього він більше ніколи не побуває в Авдіївці», – додає Михайло Гринік.

Нагадаємо, голова Донецької військово-цивільної обладміністрації Олександр Куць заявив, що газопостачання Авдіївки, яке через бойові дії бойовиків було припинено вже понад рік тому, відновлять до початку опалювального сезону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 08:08 :07