середа, 8 серпня, 2018, 9:23 Регіони
У Рівному розпочали будівництво спортивного комплексу

Учора в Рівному на вулиці Макарова офіційно розпочалося спорудження універсального спортивного комплексу.

Про це повідомляє власкор IA ZIK.

За інформацією з прес-служби Рівненської ОДА, перша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня.

«На цей об’єкт в цьому році передбачили 50 мільйонів гривень з різних джерел фінансування. 5 мільйонів спрямували з обласного бюджету, Державний фонд регіонального розвитку виділив 30 мільйонів, ще 15 – це державна субвенція на спорудження спортивних арен. До речі, будівництво спорткомплексів – це нова державна програма, відповідно до якої такі Палаци спорту мають з’явитись у шести областях України. І Рівненщина – єдина, де вже розпочали будівництво», – цитує прес-служба Рівненської ОДА очільника області Олексія Муляренка.

Як стверджують автори проекту, важливою перевагою спорткомплексу є те, що за потреби він трансформуватиметься в концертний або виставковий зали. Це буде багатофункціональна споруда на Рівненщині, до того ж єдиний об’єкт такого роду на Західній Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 02:13 :32