Тягнибок пояснив, чому «Свобода» фігурує у справі Манафорта

ZIK

Американські радники рекомендували колишньому режимові абсолютно безпідставно роздмухувати тему антисемітизму і тим самим намагалися вносити розкол у саму опозицію й формувати негативний імідж України у світі. Мовляв, українська опозиція, яка бореться за повалення режиму Януковича – це антисеміти і ксенофоби.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK розповів голова політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок, відповідаючи на питання глядача, яким чином «Свобода» фігурує у справі Манафорта, пояснив, що у листах до Януковича Пол Манафорт радив своєму клієнтові робити проізраїльські заяви, засуджувати «Свободу» й антисемітські дії опозиції.

«Тобто все є абсолютно зрозумілим. Американські радники рекомендували колишньому режимові роздмухувати абсолютно безпідставно тему антисемітизму і тим самим намагалися вносити розкол у саму опозицію і формувати негативний імідж України у світі. Мовляв, українська опозиція, яка бореться за повалення режиму Януковича – це антисеміти і ксенофоби. Очевидно, що їм це не вдалося», – розповів гість програми.

Голова ВО «Свобода» зауважив, що подібні «наскоки» проявляються і в представників теперішнього режиму.

«Представники теперішнього режиму діють за тими ж «темниками Манафорта», звинувачуючи «Свободу» у різних гріхах, зокрема запускають стару платівку антисемітизму. Тому я передбачаю, що й під час цієї виборчої кампанії так звані поради Манафорта щодо розкручування цієї ксенофобської теми по відношенню до українських націоналістів, вони будуть підтримуватися представниками теперішнього режиму, представниками теперішньої влади», – заявив Олег Тягнибок.

Політик додав, що «Свобода» відкидає будь-які подібні звинувачення. Тягнибок наголосив, що «свободівці» є українцями та націоналістами, які відстоюють інтереси своєї нації.

«І це не означає, що ми виступаємо проти представників якихось інших націй», – підкреслив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, стратег президента Петра Порошенка, народний депутат Ігор Гринів підтвердив, що в 2014 році зустрічався з американським політтехнологом Полом Манафортом із приводу співпраці.

Loading...