Новини » Політика 8 серпня, 2018, 18:25
Тягнибок певен, що влада переслідує добровольців
ZIK
ZIK

Сьогодні добровольці стали не цікаві владі. Влада почала їх переслідувати. Але добровольці піднімали бойових дух здеморалізованої української армії, що дало можливість зупинити ворога.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив голова політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Гість програми каже, що сьогодні в Україні масово почали знищувати добровольчий рух, бо він не вигідний нинішній владі.

«Владі не вигідні добровольці, які зробили дуже багато на початку війни. Саме вони піднімали бойових дух здеморалізованої української армії, що дало можливість зупинити ворога. Але сьогодні добровольці стали не цікаві владі. Влада почала їх переслідувати», – заявив Олег Тягнибок.

Навіть більше, додав політик, влада затягує з наданням добровольцям відповідного статусу.

«На сьогодні ми нараховуємо близько чотирьох тисяч добровольців, які не мають відповідного статусу від української держави. Але депутати від ВО «Свобода» за підтримки представників ГО подали до ВРУ законопроект. На жаль, наш парламент гальмує з ухваленням цього надзвичайно важливого законопроекту. Зараз багато добровольців переслідується кримінально. Добровольці сидять по тюрмах», – наголосив Тягнибок.

З його слів, вбивство Сашка Білого – це початок розправи влади над добровольчим рухом і над патріотами-добровольцями.

Олег Тягнибок запевнив, що коли націоналісти прийдуть до влади, то вони навряд чи будуть співпрацювати з представниками теперішнього режиму.

Нагадаємо, одного з керівників «Правого сектору» Сашка Білого вбили у Рівному вночі 25 березня.

Перший заступник міністра МВС України Володимир Євдокимов заявив, що Сашко Білий загинув під час спецоперації міліції зі знешкодження збройного угруповання на території Рівненської області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 00:02 :48