Новини » Світ

Проросійський пропагандист Грем Філліпс влаштував провокацію в посольстві Грузії в Лондоні

Грем Філліпс. Фото: 1tv.ge

До будівлі посольства Грузії в Лондоні під час виставки про російсько-грузинську війну 2008 року увірвався проросійський провокатор і пропагандист, британець Грем Філліпс, якого оперативно затримала дипломатична поліція.

Про це повідомила посол Грузії в Великій Британії Тамара Беручашвілі, пише «Європейська правда» з посиланням на 1tv.

Філліпс, скандально відомий журналіст телеканалів Russia Today і «Звезда», викрикував антигрузинські та антинатівські гасла, заявили в грузинському МЗС.

«Посольство стало жертвою російської агресії, тому що в нього раптово вторглася людина з камерою, яка агресивно викрикувала, що це пропаганда», – сказала Беручашвілі.

Стосовно затриманого британська поліція веде розслідування.

«Ми чекаємо повної оцінки цього інциденту», – заявив департамент преси та інформації Міністерства закордонних справ Грузії.

Як відомо, британський проросійський журналіст Грем Філліпс співпрацює з пропагандистськими телеканалами Russia Today і «Звєзда».

Нагадаємо, у липні 2014 року Служба безпеки України затримала Філліпса і ухвалила рішення про його видворення за межі України із забороною в’їзду на три роки. Після цього він повернувся до Росії, а звідти – на Донбас і продовжив роботу.Loading...