Новини » Регіони 8 серпня, 2018, 9:59
Працівник Луцького СІЗО брав хабарі за передачі для ув’язнених

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо працівника Луцького слідчого ізолятору через одержання хабара за передачу для ув’язненого.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

За фактами надходження в установи виконання покарань заборонених предметів цьогоріч розпочато 26 кримінальних проваджень, з них 2 – з ознаками корупції, за документами прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб.

Зокрема, викрито факт отримання працівником державної установи «Луцький слідчий ізолятор» неправомірної вигоди за пронесення в охоронювану зону установи заборонених предметів для одного з ув’язнених. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Завдяки вжитим заходам у поточному році вилучено значну кількість заборонених предметів як при їх доставці до охоронюваної зони(вилучено 152 мобільних телефони й майже 68 л спиртоскладових речовин), так і в охоронюваних зонах установ (212 мобільних телефони, 360 л спиртоскладових речовин, 79 колюче-ріжучих предметів).

Крім того, при надходженні до установ виконання покарань та слідчого ізолятора вилучено понад 315 г наркотичних засобів (у 2017 році – близько 40 г).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 00:49 :54