Новини » Регіони 8 серпня, 2018, 10:45
На Рівненщині пропонують на державному рівні вшанувати пам’ять засновника УПА «Поліська Січ»

Проект звернення Рівненської обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо вшанування на державному рівні пам’яті засновника Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця зареєстровано на офіційному сайті Рівненської облради.

Про це інформує власкор IA ZIK.

«З метою вшанування пам’яті «народного отамана» Волинського Полісся, засновника Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця та його бойових побратимів, просимо Президента України та Верховну Раду України:

1. Встановити дату 28 червня як день створення Української Повстанської Армії «Поліська Січ» та щороку проводити в цей день відповідні урочисті заходи.

2. Нагородити головного командира УПА, генерал-хорунжого Тараса Дмитровича Бульбу-Боровця, повноважного представника уряду Української Народної Республіки в екзилі одним із військових орденів незалежної України (посмертно).

3. Доручити Міністерству освіти і науки України внести до підручників з історії України для загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів спеціальний розділ про Українську Повстанську Армію «Поліська Січ» та Олевську республіку», – зазначається в документі.

Нагадаємо,  сесійне засідання Рівненської облради, де мають прийняти звернення, заплановане на 7 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 07:15 :12