середа, 8 серпня, 2018, 15:15 Регіони
Міст, який будують в Івано-Франківську, має прослужити не менше 80 років

В Івано-Франківську відбулась чергова виїзна нарада щодо будівництва нового мосту, який сполучатиме мікрорайон Пасічна. Окрім міського голови Руслана Марцінківа та керівника УКБ Романа Галіпчака до неї також приєднався директор фірми-підрядника «МЗ-112» Сергій Порожнюк.

Після наради влаштували брифінг безпосередньо на об’єкті, щоб розповісти про головні виклики та завдання, які постають під час реалізації проекту. Про це сьогодні, 8 серпня, IA ZIK повідомив власкор IA ZIK.

Наразі будівництво йде нормальними темпами, серйозних відхилень від графіків немає. Значної шкоди місяць тому завдала повінь, але підрядник справився і відновив будівництво. Зараз завершуються роботи на 5 опорі. На лівому березі все готове. Зварюють плити та покривають протикорозійними засобами.

Спеціальний метал для мосту замовили попередньо,  на заводі вже зварюють суцільну 322-метрову конструкцію. Далі її насуватимуть від опори до опори. Як зазначив Сергій Порожнюк, для цього використають домкратні балки вагою 1,5 тонни. Невдовзі вони вже надійдуть в Івано-Франківськ. Перед тим слід влаштувати насип, мінімум 50 м, на в’їзді з боку вул. Хіміків, звідки почнуть насувати міст. З цим є певні труднощі, але їх вирішують в робочому режимі.

Спеціалісти інституту ім. Патона виконують науковий супровід будівництва, а потім перевірять кожен шов конструкції на міцність.

Мінімальний термін експлуатації мосту – 80 років, що набагато довше, ніж збірних конструкцій. Крім того, суцільна металева конструкція дає можливість робити сучасне освітлення, а її обслуговування набагато простіше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 09:35 :51