Новини » Регіони 8 серпня, 2018, 17:48
Луцька влада закликала силовиків розібратися у конфлікті навколо автовокзалу

Секретар Луцької міськради Григорій Пустовіт закликав правоохоронців втрутитися у конфлікт навколо автостанції № 1 (автовокзал «Луцьк»).

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету.

Уже кілька днів триває активний конфлікт між підприємцем Юрієм Геруном та ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» навколо земельної ділянки на автостанції № 1 у Луцьку. Кожна із сторін заявляє про своє право користування нею у власних цілях.

Це протистояння викликало напругу у суспільстві, адже керівництво ПрАТ «ВОПАС» повідомляло про можливе призупинення діяльності АС № 1.

«Такі дії могли б створити значні незручності для лучан, волинян, гостей нашого міста. Щодня послугами автостанції № 1 користуються тисячі громадян, відправляються сотні автобусів. Будь-які перебої у роботі «головних автобусних воріт» нашого краю створюють напругу у суспільстві та незручності для пасажирів і водіїв», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт звернувся до начальника Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Олега Кічука та керівника Луцької місцевої прокуратури Артура Томашевського, аби вони перевірили дії підприємця Юрія Геруна, який є одним із співвласників ПрАТ «ВОПАС», та ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» й розібралися у конфлікті навколо земельної ділянки на вулиці Конякіна, 39.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:46 :39