Новини » Політика 8 серпня, 2018, 20:35
Красносільська пов’язує позику для заступника Холодницького з його показами на захист керівника
ZIK
ZIK

Проблема власне в тому, що спроба Кривенка вигородити Холодницького дивним чином співпала з безвідсотковою позикою, яку пан Кривенко отримав від Холодницького.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська.

Зазначимо, що з реєстру декларацій стало відомо, що Володимир Кривенко, заступник Антикорупційного прокурора, позичив 614 тисяч гривень у свого керівника Назара Холодницького. На ці гроші заступник керівника САП придбав квартиру, яка обійшлася йому в понад 2 млн грн.

Нагадаємо, що Назар Холодницький 30 липня пішов у тривалу відпустку на півтора місяця, на що отримав майже півмільйона відпускних.

Експерт ЦПК Анастасія Красносільська вважає, що Холодницький дав своєму заступнику не просто безвідсоткову позику, а винагороду за підтримку.

«Проблема не в тому, що в Холодницького немає таких коштів. Він отримує високу зарплатню з наших із вами податків. Інше питання – наскільки він ефективний за цю зарплатню. Тобто теоретично він має такі кошти і міг би дати своєму другові безвідсоткову позику.

Але ми маємо ситуацію, коли безвідсоткову позику заступник Холодницького отримав у той же час, коли відбулася КДКП, яка розглядала питання скандальних плівок Холодницького, на яких було чітко чути, що Холодницький дає вказівку пану Кривенку зателефонувати в суд і зробити так, щоби НАБУ не отримало дозвіл на проведення одного конкретного обшуку», – зауважила Анастасія Красносільська.

Експерт Центру протидії корупції звернула увагу на те, що в поясненні, наданому Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів, яка розглядала дисциплінарну скаргу щодо Назара Холодницького, пан Кривенко підтримав свого керівника і заявив, що ніякого незаконного впливу на суд не було.

«Ця спроба Кривенка вигородити Холодницького дивним чином співпадає з безвідсотковою позикою, яку пан Кривенко отримав від Холодницького. Проблема тут власне в цьому», – прокоментувала Анастасія Красносільська.

Нагадаємо, 30 березня генпрокурор і директор НАБУ направили до КДКП скарги на керівника САП про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах НАБУ та ГПУ описано п’ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні низки кримінальних проваджень НАБУ.

26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів оголосила висновки розгляду дисциплінарної скарги щодо Назара Холодницького. Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури винесли догану.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 10:00 :56