середа, 8 серпня, 2018, 10:59 Регіони
Фірма, яка фігурує у кримінальній справі, отримала підряд на 7,8 млн грн в Івано-Франківську

Управління капітального будівництва міськвиконкому Івано-Франківська в результаті відкритих торгів уклало угоду з ТОВ «Комерційна група Інтер-Профіт» на реконструкцію Народного дому в селі Угорники за 7,8 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші».

За ці кошти в Народному домі села Угорники (Івано-Франківської міської ради) проведуть гідроізоляцію стін та фундаменту, встановлять нові вікна та двері, покладуть підлогу та відштукатурять стіни.

Згідно з договірною ціною, витрати підприємства на зарплати працівників становитимуть 1,1 млн грн, тобто 14,1 % від суми закупівлі, а прибуток – 162 тис. грн – 2%, відповідно. Роботи планують завершити до кінця грудня 2018 року.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» із пропозицією на 34 тис. грн  дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались.

ТОВ «Комерційна група Інтер-Профіт» зареєстроване у селі Зашків Львівської області, власником підприємства є Ярослав Івашків, а директором Михайло Думич.

На даний час підприємство є фігурантом кримінального провадження пов’язаного з діяльністю Івано-франківського управління капітального будівництва. Правоохоронці підозрюють міських чиновників у безпідставному завищенні ціни на 3 млн грн під час будівництва школи в селі Хриплин (поблизу Івано-Франківська) через переукладання договору саме з «Інтер-Профіт».

Попри це, підприємство нещодавно отримало від УКБ підряд на 63 млн грн на будівництво дитячого садка в Івано-Франківську за 63 млн грн.

Крім того, «Інтер-профіт» є фігурантом ще одного кримінального провадження, щодо ухиляння від сплати податків фірмою «Галкомбуд», де директором з кінця 2016 до грудня 2017 року був Михайло Думич, який зараз є директором ТОВ «Інтер-Профіт».

Правоохоронці встановили, що «Галкомбуд» в період з початку 2016 до липня 2017 рр. не проводило жодних фінансово-господарських операцій, але включило до податкових декларацій відомості про придбання товарно-матеріальних цінностей у кількох підприємців, у тому числі й «Інтер-Профіт».

Сьогодні «Галкомбуд» належить Андрію П’ясті. А ще в листопаді 2016 року фірма належала Романові Галіпчаку – чинному начальнику управління капбудівництва міськвиконкому Івано-Франківська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 01:28 :25