Новини » Політика 8 серпня, 2018, 20:26
Денисова готова негайно вилетіти до Сенцова та обговорити будь-які умови обміну
Денисова
Денисова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що готова негайно вилетіти до Росії, аби побачитися з українським режисером, політв’язнем Олегом Сенцовим. Також вона хоче обговорити будь-які умови обміну, аби врятувати його.

Про це Денісова повідомила у Facebook.

«87-й день голодування Олега Сенцова. Ситуація зі станом його здоров’я за інформацією Наталі Каплан – катастрофічна. Домовленості між Президентами України і Росії про моє відвідування українських політв’язнів не виконані Російською Федерацією. Спростувати або підтвердити інформацію, надану РФ про «відносно стабільний» стан Олега неможливо», – написала омбудсмен.

Вона підкреслила, що ініціативи про розблокування процесу обміну гальмуються Росією.

Денисова закликала російського омбудсмена Тетяну Москалькову та главу Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при Президенті РФ Михайла Федотова обговорити будь-які умови обміну, аби врятувати Сенцова.

Також вона наголосила, що готова негайно вилетіти до Росії, аби відвідати його.

«Прошу відповідальних осіб Російської Федерації якнайшвидше надати літак на перевезення Олега Сенцова в будь-яку лікарню, в якій зможуть надати необхідну медичну допомогу. Закликаю всіх небайдужих включитися і не допустити смерті Олега Сенцова!», – додала Денисова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 13:59 :45