Бондарчук: У 2008 році була не просто російсько-грузинська, а й українська війна

ZIK

У 2008 році відбулась не просто російсько-грузинська, а й українська війна, але на грузинській території. Україна, на жаль, не зробила висновків і не відчула небезпеки для себе, що наступною буде саме вона.

Про це в ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK розповів екс-генеральний директор «Укрспецекспорту» (у 2005-2010 роках) Сергій Бондарчук.

«Наша розмова триває в часи, коли рівно 10 років тому відбулась російська збройна агресія проти Грузії. Це довга історія, тому що на той момент Україна не зробила висновків і не відчула небезпеки для себе, що наступною буде саме вона. Про це говорили дуже багато людей», – підкреслив екс-нардеп.

Тим більше, зазначив він, що з 2005 року Україна зайняла активну позицію із допомоги в розбудові обороноздатності Грузії, що було активною політичною позицією Президента Ющенка.

«Я був виконавцем цього завдання. Хочу сказати, що в той момент ми допомагали будувати оборону Грузії, а дехто будував Липецьку фабрику. І це не забувається. У 2008 році відбувалась не просто російсько-грузинська війна, а й українська, але на грузинській території, чого ми не відчули», – заявив Сергій Бондарчук.

Тому, підсумував він, йому вдалося стати першим Героєм України, проти якого відкрите доволі серйозне кримінальне провадження. Для людей, які є прихильниками «руского міра», дуже небезпечними є ті, хто вміє відстоювати інтереси української держави.

Нагадаємо, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що в 2008 році підтримати Грузії в захисті своїх територій була справою честі для України.

Loading...