середа, 8 серпня, 2018, 6:38 Політика
10 років тому російська агресивна машина розкрила свою справжню сутність, – Порошенко
Війна в Грузії
Війна в Грузії

Президент України Петро Порошенко висловив підтримку грузинському народові у 10-річницю початку російсько-грузинської війни.

«У цей день висловлюємо щиру підтримку та солідарність з нашими друзями в Грузії. Рівно десять років тому російська агресивна машина наважилася розкрити свою справжню сутність», – написав Порошенко у своєму Facebook.

За його словами, «агресія Москви проти Тбілісі стала показовою демонстрацією світовій спільноті, що Кремль більше не збирається жити за правилами добросусідства та поважати міжнародне право».

Для Москви більш близькими є імперські амбіції та одвічне тяжіння до загарбання чужих територій. Яким би чітким не був цей сигнал, на жаль, тоді почули його далеко не всі. Інакше не було б агресії проти України, торпедування європейського і трансатлантичного миру і безпеки, втручання у внутрішні справи тих держав, які Кремль продовжує вважати ворогами, – наголосив Президент України.

На його переконання, спільними зусиллями можна припинити агресію, поважати міжнародне право та відновимо територіальну цілісність і України, і Грузії.

Нагадаємо, що Грузія у ЄСПЛ звинуватила Росію у військових злочинах, агресії і порушеннях прав людини у війні 2008 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 13:33 :20