Новини » Київ 7 серпня, 2018, 17:41
У Києві відкриють виставку львівського художника Ігоря Гавришкевича
<nbsp;>

У Києві 17 серпня о 19.00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки львівського художника Ігоря Гавришкевича. Нині його картини експонуються у Музеї-філії Тараса Шевченка (пров. Шевченка, 8а).

Творчий доробок Ігоря Гавришкевича уже експонувався на більше 50 художніх виставках в Україні та за кордоном. Він є автором сотень живописних творів. Зокрема серій: «Стежками Тараса Шевченка», «Пращури» та «Козацькими стежками», що виникли внаслідок його подорожей Україною та Казахстаном.

Довідка.

Ігор Гавришкевич – живописець, громадський діяч, педагог, заслужений діяч мистецтв України (з 2005 р.).

З 2005 р. на посаді доцента кафедри академічного живопису ЛНАМ України. Його творчість базується на стилізованих образах та відкритих кольорових рішеннях, що поєднують традиції українського народного мистецтва та сучасні тенденції у малярстві.

Свого часу художник сприяв організації акцій на підтримку яворівської народної деревяної іграшки та гаварецької кераміки.

У 2014-2015 роках Ігор Гавришкевич віддав на аукціони низку своїх творів, а виручені кошти 310 тисяч 800 гривень було передано на допомогу воїнам АТО і на будівництво у Львові памятників митрополиту Андрею Шептицькому та автору музики Державного гімну України Михайлу Вербицькому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 07:56 :10