Новини » Політика 7 серпня, 2018, 23:58
Тарас Чорновіл пояснив, чому Насірова використовують для атаки на телеканал ZIK
ZIK
ZIK

Оскільки Насіров зумів, як добрий маніпулятор використати програму для свого піару, я припускаю, що його опоненти хотіли змазати цей ефект і показати, що це все продажне, це все за гроші. А за гроші це вже не сприймається.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив адвокат Олексій Шевчук, коментуючи ситуацію з участю Романа Насірова у його програмі.

«Я з симпатією ставлюся до ЗІКу і до багатьох інших каналів. Я пригадую серйозні суспільні атаки на ЗІК після історії з Віктором Медведчуком і Роксаною Руно. Також дуже серйозне обурення викликала участь у багатьох ефірах політика Андрія Портнова. Роман Насіров не є настільки контраверсійною постаттю щоб його використовувати для удару по каналу», – зазначив політолог.

Зокрема, пан Чорновіл вважає, що Роман Насіров є дуже неоднозначною постаттю. За його словами, при всьому негативі, – це людина, яка запропонувала реформу абсолютно гнилої фіскальної системи, яка при певних умовах могла б добре працювати.

«Я не вважаю його ангелом, але він цікава людина і ворогів, які можуть впливати через різні медіа, у нього є достатньо багато. Оскільки Насіров зумів як добрий маніпулятор використати програму для свого піару, я припускаю, що його опоненти хотіли змазати цей ефект і показати, що це все продажне, це все за гроші. А за гроші це вже не сприймається. Я думаю, що все таки атака була в даному випадку проти Насірова», – переконаний Чорновіл.

Також пан Чорновіл додав, що такі дії українських політиків – стандартна річ перед виборами. Політики, потрапляючи на ефір, зловживають цим автоматично і журналіст не винен в тому, що політик маніпулює аудиторією, особливо якщо це прямий ефір.

«Я думаю, що на вашому каналі, як і на багатьох, гостям, які збираються в політику, будуть даватися бланки для підпису де буде написано »Я зобов’язуюся під час цієї програми не займатися агітацію». Вибори не почалися, виборчих процедур нема. Та й у записі вони вміють грати, знають як заповнити формат, щоб потім не можна було вирізати», – прокоментував гість програми.

Водночас на питання ведучої до Олексія Шевчука, чи після того, як з’явилася ця інформація Роман Насіров зв’язувався з ним, адвокат відповів, що екс-очільники ДФС сам зателефонував.

«Він зв’язався і запитав мою позицію. Справа в тому, що я його запросив на ефір і цього я не приховував. Мої редактори попросили запросити Романа, бо знають, що я з ним спілкуюся в робочому режимі. Я його запросив на ефір і він погодився прийти. Я не казав йому, що тема буде контрабанда лісу, він думав, що буде розказувати про Фіскальну службу. Але я почав гостро ганяти його по тематиці контрабанди, але він не уникав ніяких питань. Він подзвони і запитав, що я думаю. Я сказав, що йду на поліграф, бо мені важливіша репутація. А Роман сказав, що готує позов», – констатував пан Шевчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 02:53 :23