Новини » Політика 7 серпня, 2018, 1:30
Снєгирьов нагадав, що Угорщина не вибачилась за заяви свого депутата про російський Крим
ZIK
ZIK

З боку Угорщини не було жодного вибачення перед Україною та заяв про те, що Крим є українським, а не російським.

На цьому наголосив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Депутат Європарламенту від партії «Йоббік» вдягає провокаційні футболки. Натомість заяв від угорського уряду, які засуджують подібні дії депутата від їхньої країни – не було. Не було жодного вибачення перед Україною та заяв про те, що Крим є українським, а не російським», – підкреслив Дмитро Снєгирьов.

Він також зауважив, що основний висновок Венеціанської комісії говорить про те, що посилення вивчення державної мови є законним. А тому будь-яке інакше трактування цього висновку є маніпуляцією.

«Національні меншини не повинні забувати, що все ж є громадянами України. До того ж, рано чи пізно ми піднімемо питання подвійного громадянства. Адже 100 тисяч громадян України вже отримали паспорти Угорщини, і виникає запитання – на якій підставі? І це є офіційні дані, які оприлюднені урядом Угорщини», – констатував Дмитро Снєгирьов.

Як повідомлялося, Україна готова заборонити в’їзд посадовцю, якщо Угорщина не надасть необхідних роз’яснень стосовно нової посади уповноваженого міністра по Закарпаттю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 07:56 :39