Новини » Політика 7 серпня, 2018, 19:39
Скульптор Пінчук назвав мету, яку переслідує Росія, коли переманює українських артистів
ZIK
ZIK

Українські співаки їдуть до Росії суто з меркантильних бажань, тобто заробити гроші. Адже в Україні більше немає такого ринку та гонорарів, які були до війни.

На цьому наголосив скульптор Олег Пінчук у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Передусім потрібно пам’ятати, що в Україні триває війна. А тому більшості населення не до свята, корпоративів і весіль, де українські зірки виступали за 30-40 тисяч євро. Ціни на гонорар впали, тоді як апетити у зірок залишилися.

І саме Росія, в силу певних обставин, що викликано й ідеологічною роботою агресора, спеціально запрошує на різні концерти статусних українських зірок. Дівчата, які люблять гроші, не відмовляються, їдуть до Росії, співають, танцюють, цілують та обнімаються з російськими зірками», – підкреслив Пінчук.

Митець пояснює, що таким чином Російська Федерація використовує українських артистів у своїх інтересах. Це свідомо робиться для того, щоб розколоти суспільство, і щоб це обговорювалося в прямих ефірах.

«Якщо буде закон, який заборонятиме українським артистам виступати в Росії, то в такому разі усі гастролери можуть постати перед законом. Утім, з іншого боку, багато російських зірок також їздять до України і дають свої концерти. Безумовно, таким явищам є супротив з боку громадянської позиції, окремої частини населення, але цього не достатньо», – констатував скульптор Олег Пінчук.

Як повідомлялося, українська співачка Світлана Лобода, яка активно гастролює Росією, заявила, що з часом «повернеться» в рідну країну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:50 :29