Новини » Політика 7 серпня, 2018, 5:30
Шахов: Віктор Янукович-молодший – найменше зло в цій родині
ZIK
ZIK

Іноді говорять, що я добре товаришую з Артемом Пшонкою. У мене справді офіс там, де він працював. Також мене називають другом Януковича, але ні старшого Вітю, ані його сина Олександра я не знаю. Ми знайомі з Віктором-молодшим та свого часу разом працювали.

Про це розповів народний депутат Сергій Шахов в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Віктор Янукович є найменшим злом, яке було в цій родині. Мені б не хотілося, щоб він загинув. До слова, ми з ним співпрацювали лише по спорту», – розповідає нардеп.

Крім того Сергій Шахов наголосив, що з Артемом Пшонкою він особисто не знайомий.

«Можна сказати, що ми перебували в одному будинку. У мене там – офіс, а у Пшонки – ресторан. Ми ніколи не спілкувалися, адже навіть у ліфті з ним їде охорона. Втім на дні народження Віктора Януковича-молодшого були всі – і Бойко, і Тігіпко, і Бубка», – зазначає політик.

Також нардеп звернув увагу на те, що після того, як журналісти розповіли про його особисту переписку на засіданні Верховної Ради із жінкою – дома з дружиною не було ніяких сварок.

«Ми з дружиною любимося, маємо дітей, а тому чвар на такому фоні виникати не може. Вона мені вірить. Я пояснив, що спілкувався і допомагав другу. Переписка, звісно, була, і телеканал «1+1» вибачився публічно за публікацію, на відміну від багатьох інших видань», – додає народний обранець Сергій Шахов.

Нагадаємо, під час засідання Верховної Ради України народний депутат Сергій Шахов переписувався щодо невиплати заробітних плат і видачі цукру на округах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 01:10 :43