Нардеп Шахов вважає екс-голову Луганської ОДА Єфремова сепаратистом

ZIK

Чи вважаю я Єфремова сепаратистом – вважаю. От є суд, є презумпція невинності, але я вважаю, що він винен у захопленні Луганська. Адже він міг посприяти, щоб звільнили СБУ. Він був ґаздою у цьому районі. Він був царем Луганської області.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Шахов.

Сергій Шахов, відповідаючи на питання ведучої, чи вважає він Єфремова сепаратистом, зазначив, що команда Єфремова і сам він зруйнували всю Луганщину ще до початку війни.

«А чи вважаю я його сепаратистом – вважаю. От є суд, є презумпція невинності, але я вважаю, що він винен у захопленні Луганська. Адже він міг посприяти, щоб звільнили СБУ. Він був ґаздою у цьому районі. Він був царем Луганської області.

Ніхто із політиків не мав права заходити в Луганську область. Я лиш раз спробував кинути йому рукавицю, то що сталося – команду Шахова, яка йшла по 9 округах, почали переслідувати і відкривати кримінальні провадження»,– розповів Сергій Шахов.

Нардеп наголосив, що екс-голова Луганської ОДА Олександр Єфремов причетний до війни і обов’язкова має сидіти у в’язниці.

А от щодо Ахметова і причетний він до війни, Шахов зазначив, що Ахметов міг би допомогти у тому, щоб не було війни в Донецьку, але був байдужим.

«Ахметов до цієї ситуації був просто байдужим. А Єфремов був причетним до цієї війни. Це різні речі. От Коломойський, як олігарх, зупинив війну. Ахметов не вплинув на ситуацію в Донецькій області. Це байдужість. Може він гроші витрачати не захотів, може підтримував «клан Януковича», може підтримував тоді «Партію Регіонів». Але ж багато олігархів були байдужими до війни. А от Коломойський побудував батальйони, які захистили Запоріжжя і Дніпро. Також він вплинув на Харків, щоб його не захоплювали»,– підкреслив Сергій Шахов.

Нагадаємо, народний депутат від «Волі народу» Сергій Шахов назвав винних в окупації Донбасу.

Loading...