вівторок, 7 серпня, 2018, 14:00 Регіони
Майже 35 тисяч волинських родин можуть залишитися без субсидій

У майже 35 тисяч отримувачів субсидії у Волинській області заборгованість за газ становить 10,6 млн грн. Через несплату за газ органи соцзахисту мають припинити боржникам нарахування субсидій.

Про це IA ZIK повідомили у «Волиньгаззбут».

Заборгованість за газ в отримувачів державної допомоги виникла з трьох причин. По-перше, субсидіанти споживали газу більше, ніж затверджені державою соціальні норми, за якими розраховується субсидія. Фактично, це недоплата за спожитий газ.

Нагадаємо, на опалювальний сезон 2017-2018 рр. діяли вже нові, знижені урядом соціальні нормативи: з 5,5 до 5 куб. м на 1 кв м опалювальної площі на місяць.

Також заборгованість виникла у тих отримувачів субсидій, які за травень-червень не сплатили рахунки за газ.

Окрім того, боржниками також є ті субсидіанти, у котрих борги виникли ще до початку опалювального сезону (2017-2018 рр.), та вони її не погасили протягом зими. Така заборгованість субсидією не покривається і повинна сплачуватися споживачем самостійно.

Газовики нагадують, що органи соціального захисту населення не призначають субсидію споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість, незалежно від суми боргу. Тому для призначення субсидії на літній період, необхідно розрахуватися за спожитий газ.

Загальний борг споживачів газу перед «Волиньгаз Збутом» на 1 серпня 2018 року становить майже 268,5 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:20 :25