Новини » Львів

Львів’ян запрошують на Сніданок довіри

Львів’ян запрошують долучитися у неділю 12 серпня до Бієнале Довіри, де артисти, власники закладів, активісти, музиканти, журналісти, просто містяни зійдуться за одним столом, з домашніми стравами і кавою, які принесуть із собою для спільної трапези.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Тут ми маємо відчути, що у Львові є спільнота не лише у соцмережах. Тут ми можемо обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч, і хоче зробити щось добре. Будемо разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися. Станемо сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя», – розповів учасник оргкомітету Бієнале Довіри Олег Мацех.

Спільні міські сніданки вже мають свою історію і у Львові, і в усьому світі. Сніданок Довіри, за словами організаторів, буде повторюватися ще неодноразово. Він не матиме конкретних завдань чи висновків. Головне в ньому – спілкування і знайомства, обмін думками та енергіями.

Нагадуємо, Бієнале довіри, започатковане групою ініціативних підприємців та митців Львова, відбудеться 19−21 жовтня у Львові, і збере разом видатних дослідників, митців та інтелектуалів. Детальніше про подію на biennaleoftrust.org.Loading...