Новини » Суспільство 7 серпня, 2018, 21:25
Кожна українська влада дарує людям щораз нову ілюзію, – Костя Гнатенко
ZIK
ZIK

Найстрашнішим є те, що кожна українська влада створює свій міф і дарує людям ілюзію. Але з часом ця ілюзія тріскається, як мильна бульбашка, і король – голий. Така ситуація із сьогоднішнім Президентом.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK висловив український публіцист, співак і композитор Костя Гнатенко.

Гість програми зауважив, що сьогодні в Україні «розплодилося» дуже багато політтехнологів, і люди почали вірити майже кожному їхньому слову. Гнатенко наголосив, що це дуже страшно.

«Люди почали вірити тим, хто маніпулює їхніми думками. Це дуже страшно. Мені так здається. Людей водять. Будь-яка наша влада не веде, а водить людей і маніпулює їхньою свідомістю. На службі у нашої влади є ручні політтехнологи, які найчастіше з’являються на провідних телеканалах, і люди їм вірять, на жаль», – зазначив публіцист.

Костя Гнатенко відповів на питання ведучого, що найбільше отруює його у політичному житті:

«На жаль, усі наші влади, починаючи від Кравчука, закінчуючи гетьманом Петром Олексійовичем, вони мають одну і ту саму ваду – вони живуть в абсолютно іншому вимірі. Ми із ними живемо в абсолютно різних світах, які ніколи не перетнуться. Вони це розуміють, вони це знають, але продовжують вішати нам локшину на вуха, обіцяючи покращення, яке так і не приходить», – зауважив шоумен.

Але найстрашнішим є те, додає Гнатенко, що кожна українська влада створює свій міф, дарує людям ілюзію, яка з часом тріскається, як мильна бульбашка.

«Вона тріскається, і король – голий. Така ситуація із сьогоднішнім Президентом. От я ніколи не зачаровувся політиками, але зі мною це сталося під час Помаранчевої революції. Я досі собі не можу пробачити, що я міг так безоглядно повірити в Ющенка. У нього був такий шанс! Але він віддав усе Януковичу.

Найбільший шанс доля подарувала й Петру Олексійовичу. Люди думали, що саме зараз усе почнеться. Але – глухий кут. Де вихід? Якась частина живе по-новому, як і обіцяв Президент, а ми? А ми і далі хочемо жити по-новому. Усі слова, що політики артикулюють із телеекранів – це порожні слова. Порожні! Від цього гірко й печально», – прокоментував композитор Гнатенко.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу ZIK лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко назвав «старою мелодією» новий курс Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 05:47 :27