Новини » Регіони 7 серпня, 2018, 15:40
Для луцьких дітей започаткували навчання з робототехніки

У Луцьку розпочалися заняття з електроніки та робототехніки в рамках соціального проекту «Креативний простір робототехніки».

Про це IA ZIK повідомили в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Цей соціальний проект не обмежений у часі і триватиме щовівторка та щоп’ятниці в приміщенні Academ-Business Hub у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Проект розрахований на дітей віком 10-14 років із сімей, які потребують особливої соціальної підтримки та перебувають на обліку в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зі слів начальника відділу соціальних проектів Тамари Бондарук, дитинство – чарівна пора, час, коли можна розвиватися, граючи. Діти багато чому можуть нас навчити. Потрібно надавати дитині можливість спробувати різні напрямки. Багато важливих навичок діти отримують, працюючи з конструктором.

Заняття проводить керівник Academ-Business Hub Костянтин Волков. Він вважає, що робототехніка та електроніка можуть зацікавити дітей різного віку. Проводитимуться заняття за допомогою електронного конструктора. Це набір для самостійного складання різноманітних винаходів, які допоможуть пояснити принципи роботи елементарних електронних пристроїв.

Конструктор, який дозволяє не лише складати електронні пристрої для подальших ігор, а також зрозуміти принцип їх роботи і розвивати інтелектуальні здібності. Прості з’єднання та чіткі інструкції дозволяють збирати складні схеми навіть новачкам, а різноманіття додаткових елементів дозволить навіть досвідченому винахіднику зібрати щось нове і потім втілити це в реальному житті. Заняття на такому конструкторі розвиває у дітей дрібну моторику, мислення, фантазію, цілеспрямованість, просторовий інтелект та наполегливість.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 21:11 :18