Новини » Суспільство 7 серпня, 2018, 12:24
Актриса: Фільм «Кіборги» став делікатним поясненням настроїв щодо оцінки Майдану
ZIK
ZIK

Певна частина населення України вважає, що Майдан став каталізатором їх нещасть. Саме тому фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» повинен був допомогти людям, які постраждали від пропаганди певних «еліт», які говорили, що Майдан – це погано.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорила актриса Ірма Вітовська.

«Я вважаю, що спроба героїзувати війну у випадку із фільмом «Кіборги» була дуже делікатною. Адже у країні існують різні настрої щодо оцінки Майдану. Справа в тому, що певна частина населення України досі перебуває під враженням. Я навіть знаю, що Майдан для частини населення став каталізатором всього нещастя, яке сталося далі», – сказала Вітовська.

На її думку, люди не можуть зрозуміти, що Майдан був неминучим. Не останню роль у цьому зіграла пропаганда.

«Люди не дивляться глибше, що Майдан не міг не статися. Вони вважають, що після Майдану почались усі історії, яких могло і не бути. Все тому, що є багато людей, які не дивляться далі або постраждали від пропаганди певних «еліт», які на той час використовували меседжі про те, що Майдан – це погано, що це нацисти та інше», – прокоментувала вона.

За її словами, більшість людей з такими поглядами проживає саме на півдні, сході, у центрі України і навіть у Києві.

«Можливо, у відсотковому значенні кількість населення у різних регіонах різна, але вона є. І власне, свій фільм «Кіборги» режисер Ахтем Сеітаблаєв зробив таким, де він намагався пояснити конфлікт за допомогою діалогу між «Серпнем» і «Мажором». Мені здається, що саме це дало багато меседжів, де немає поганих і хороших, де є довший час спільної відповідальності та чому так сталося в Україні», – зазначила актриса.

Вона вважає, що варто працювати над тим, щоб до влади не приходили негідники.

«Скажу вам чесно, що коли були підписані харківські угоди, під стіни Кабміну вийшло не більше 300 осіб. Мовний майдан зібрав трохи більше людей. Коли був податковий майдан, то багато хто, кого це не стосувалося, не брали у цьому участі. Тому, власне, відповідальність у тому, що країна і люди, які були обрані в той чи інший період, не спустилися на НЛО. І саме зараз відбувається період відповідальності усіх громадян», –  вважає Вітовська.

Нагадаємо, у Канаді на показі фільму «Кіборги» закликали підтримати Україну в питанні звільнення політв’язнів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 15:02 :45