понеділок, 6 серпня, 2018, 19:15 Політика
Волинець: Насалик разом зі «смотрящими» пограбували Львівсько-Волинський вугільний басейн
ZIK
ZIK

Пропоную прибрати «смотрящих», створити нормальні правили роботи підприємств та укріпити професійними кадрами. Завдяки таким крокам українці більше не будуть платити шалені гроші по непомірних тарифах.

На цьому наголосив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Давайте пригадаємо часи 2000-2001 років, коли були віялові відключення електроенергії та велика заборгованість по заробітній платі у лікарів, освітян, енергетиків, навіть у атомників. Тоді віце-прем’єром із питань паливно-енергетичного комплексу стала Юлія Тимошенко.

Вона присікла в Суркіса і Медведчука тіньові гроші з енергоринку – 10 мільярдів гривень. І за шість місяців одразу ж перестали вимикати електроенергію, погасили всю заборгованість по заробітній платі й стали вчасно виплачувати пенсії», – пригадав Волинець.

На думку голови профспілок, це був приклад, коли одна людина проявила політичну волю. Потім 2005 та 2007 роках так само були погашені всі заборгованості.

«Сьогодні знову відбулася штовханина біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Мене на мітинг запросили шахтарі з Волині. Адже корупційні схеми вже настільки зав’язані, і цьому сприяє міністр Насалик разом зі «смотрящими». Вони пограбували Львівсько-Волинський вугільний басейн, а особливо на Волині.

Схеми такі, що на ТЕС везуть так звані «пиріжки», де половина породи і тільки менша частина – вугілля. А потім ми платимо високі ціни за комунальні платежі», – пояснив голова Конфедерації вільних профспілок.

Також він зауважив, що коли нардеп Бондар попросив міністра зустрітися із представникам трудових колективів, то Насалик наказав, щоб Михайла Волинця не пропускали на цю зустріч.

«Я завжди говорю, хто корупціонер, хто винен, і хто створив таку ситуацію, і розкриваю причини, чому є заборгованість по заробітній платі.

Відтак пропоную прибрати «смотрящих», створити нормальні правили роботи підприємств та укріпити професійними кадрами. Завдяки таким крокам українці більше не будуть платити шалені гроші по непомірних тарифах», – наголосив Михайло Волинець.

Як повідомлялося, коментуючи результати урядової наради за участі керівництва Міністерства енергетики та вугільної промисловості та Міністерства фінансів, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Міністерство енергетики і вугільної промисловості має шукати фінансові ресурси для збільшення видобутку вугілля та забезпечити ритмічну роботу галузі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 20:49 :56