понеділок, 6 серпня, 2018, 10:15 Регіони
В Ужгороді запровадять електронний квиток для проїзду в автобусах

На офіційному сайті міської ради Ужгорода у розділі «Нормативні акти» розміщено проект рішення виконкому «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у місті Ужгород». Упродовж місяця в рамках громадського обговорення до цього проекту приймаються пропозиції та зауваження.

Виключно на конкурсних засадах заплановано визначення оператора – суб’єкта господарювання, який забезпечуватиме роботу автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів (АСООП). Щоб перемогти у конкурсі, потрібно забезпечити ряд вимог, розроблених виконкомом Ужгородської міської ради.

На відміну від інших міст, виділення коштів із міського бюджету чи залучення кредитів для впровадження цієї системи не передбачається, – Оператор працюватиме, отримуючи відсоток від вартості квитків, розмір якого визначать на конкурсі.

Автоматизована система запроваджується на всіх автобусних маршрутах Ужгорода. Оператор повинен профінансувати усі витрати на її впровадження: закупівлю спеціальних пристроїв – валідаторів, їх встановлення, подальше обслуговування та експлуатацію власне АСООП, забезпечити справляння плати за проїзд безготівковими засобами (картками, смартфонами).

Крім того, автоматизована система повинна забезпечувати можливість запровадження та використання додаткових видів електронних квитків.

Пасажири в Ужгороді матимуть право на проїзд виключно після реєстрації електронного квитка через валідатор.

Громадян, які мають пільги на проїзд, а місце проживання зареєстровано в Ужгороді, міська рада безплатно забезпечать електронним квитком – безконтактними банківськими картками пільговика.

Пасажир (крім тих, хто матиме електронний квиток пільговика) зможе оплачувати повну вартість проїзду іншого пасажира своїм електронним квитком, – інформують в прес-службі Ужгородської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 01:20 :13