Новини » Регіони 6 серпня, 2018, 16:16
В Івано-Франківській Ратуші побралася тисячна пара в рамках проекту «Шлюб за добу»

В Івано-Франківській Ратуші побралася 1000 пара в межах проекту «Шлюб за добу». Для молодят Юрія та Ольги зробили деякі виключення у зв’язку з ювілеєм події. Приміром, свідоцтво про одруження вручили на оглядовому майданчику. Привітав молодят з серйозним кроком в їхньому житті міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Про це сьогодні, 6 серпня, IA ZIK повідомив власкор IA ZIK.

Як розповіла керівниця КП «Центр розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк, зараз підприємство організовує церемонії лише в Ратуші. Проте, після реконструкції парку планують використовувати у повній мірі також його територію, обдумувати цікаві, незвичайні локації.

До слова, тисячна пара молодять оплатила лише стандартну послугу реєстрації шлюбу, а організація церемонії – коштом комунального підприємства. Такими ж пільгами користуються учасники АТО, які вирішили скористатись послугою «Шлюб за добу» саме в «Центрі розвитку міста та рекреації».

Нагадаємо, у 2017 році 14 лютого в Івано-Франківську в міській Ратуші перша пара молодят долучилась до проекту «Шлюб за добу». З кожним днем популярність його зростає і все більше закоханих створюють молоду сім’ю за 24 години.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:40 :24