Новини » Політика 6 серпня, 2018, 17:36
У Мін’юсті ігнорують запити ЗМІ
Фото: zib.com.ua
Фото: zib.com.ua

У Міністерстві юстиції України, яке декларує публічність і відкритість у своїй роботі, не реагують на інформаційні запити журналістів.

Ще 22 червня редакція IA ZIK скерувала до прес-служби Мін’юсту інформаційний запит щодо перспектив реформування пенітенціарної служби України, однак відповіді не отримала.

<nbsp;>

У цей день з журналістом ZIKу оперативно сконтактувала працівниця прес-служби міністерства, підтвердивши отримання інформаційного запиту. Єдине, вона попросила у шапці запиту змінити адресата – замість Міністерство юстиції вказати в.о. керівника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та запевнила, що запит оперативно скерують туди для реагування. Скоригований запит була надіслано – у міністерстві підтвердили його отримання.

Станом на серпень ніякої відповіді редакція IA ZIK не отримала. У приймальні керівника Адміністрації ДКВС журналісту IA ZIK повідомили: жодних інформаційних запитів до них не надходило.

Начальник Управління інформаційної політики Міністерства юстиції України Оксана Грязнова повідомила, що вона у відпустці і нічим допомогти не може. У прес-службі Мін’юсту кілька днів відмахувалися порожніми обіцянками з’ясувати долю запиту та повідомити результат, однак досі нічого не повідомили.

Схоже, працівники прес-служби Мін’юсту замість реагувати на запит журналістів вирішили не перепрацьовувати і скерували його у смітник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 03:02 :25