Новини » Київ 6 серпня, 2018, 5:44
У Києві матір-алкоголічка зробила з малолітньої доньки вбивцю

У Києві маленька дівчинка вбиває і розриває на частини кошенят.

Про це повідомляє у Facebook dtp.kiev.ua.

Дівчинка з неблагополучної сім’ї, яку часто б’є матір-алкоголічка, знайшла собі «хобі», мучить, б’є і вбиває кошенят, розриваючи тіла, виймаючи органи.

«У нас в сусідньому будинку живе 6-ти річна дівчинка, у якої є жахливе хобі. Я б сказала, щоденна мета. Регулярно вона відшукує і вбиває кошенят. Ріже ножем, скручує шиї, виколює очі і і. д. Дівчинка живе з мамою, яка зловживає алкоголем. Постійно брудна і без нагляду. З 3х років її бачили одною на вулиці ночами. Мати регулярно її б’є. І чим більше вона її б’є, тим більше у дівчинки бажання вбивати. Раніше це були пташенята голубів, тепер це котенята. Але вона вже почала переходити на собак», –  розповіла читачка видання. 

Жінка пише, що не знає, як це зупинити.

«Як це зупинити? У нас тут живе малолітній маніяк з реальними психічними відхиленнями. З матір’ю говорити неможливо – вона неадекватна і агресивна. Дівчинка в садок не ходила. В школу, мабуть, теж поки що не збирається. Мати постійно приводить додому різних чоловіків. Часто в ці моменти Вероніку виганяють на вулицю. Допоможіть вирішити це питання! Дівчинку треба ізолювати від горе-матері і провести серйозну психологічну роботу. Її бажання вбивати стрімко прогресує. Є у них ще хлопчик 14р. Але того взагалі давно не бачили, він додому не приходить. До слідчого зверталися, заяву в поліцію писали, але поки нічого позитивного. Повинен же хтось на це реагувати?», – пише вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 04:29 :49