Новини » Львів 6 серпня, 2018, 13:26
У Червонограді створили підрозділ «Муніципальна варта»

Депутати Червоноградської міської ради підтримали рішення про створення підрозділу «Мунiципальна варта» КП «Комунальник» та затвердили вiдповiдне положення.

Про це ІА ZIK повідомили у Червоноградській міській раді.

«Мунiципальна варта» дiятиме з метою покращення виконання повноважень мiсцевого самоврядування щодо дотримання правил благоустрою територiї мiста Червонограда, законностi, правопорядку, охорони прав, свобод i законних iнтересiв територiальної громади. Наголос у своїй роботi пiдроздiл робитиме на проведенні рейдiв та перевiрок додержання пiдприємствами, установами, органiзацiями i громадянами законодавства у сферi благоустрою мiста, боротьбi iз незаконною торгiвлею, самовiльним будiвництвом, паркуванням автотранспорту в недозволених мiсцях, iнших порушеннях громадського порядку.

У рiшеннi зазначено, що у штатi «Мунiципальної варти» працюватиме 4 особи, вони матимуть спецiальну форму. Керуватиметься пiдроздiл Положенням про структурний пiдроздiл «Мунiципальна варта» КП «Комунальник», яке визначає порядок його дiяльностi, права i обов’язки.

На органiзацiю роботи «Мунiципальної варти» в уточненому мiському бюджетi передбачено 162 тис. грн, розповіли у міськраді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 10:56 :29