понеділок, 6 серпня, 2018, 9:50 Регіони
На Рівненщині під час закупівлі продуктів для дітей виявили порушень на понад мільйон гривень

Органи прокуратури Рівненської області виявили та відреагували на порушення вимог законодавства під час проведення публічних закупівель продуктів харчування для навчальних закладів області.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Позицію Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненський апеляційний господарський суд повністю підтримав та залишив без змін рішення господарського суду Рівненської області, яким задоволено позов прокурора про визнання недійсним договору на постачання для комунального закладу «Великомежиріцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» продуктів харчування на суму 760 тисяч гривень.

Під час моніторингу та опрацювання у відкритих джерелах матеріалів публічної закупівлі встановлено, а у суді прокурорами доведено, що цей договір укладено між навчальним закладом та приватним підприємцем без визначення його предмету, що є порушенням вимог Цивільного, Господарського кодексів та закону України «Про публічні закупівлі».

Також аналогічні порушення виявлено прокурорами при укладанні у червні 2018 року договору купівлі-продажу продуктів харчування між комунальним закладом «Дитячий заклад санаторного типу «Сигнал» Рівненської районної ради та приватним підприємством.

З метою попередження незаконного витрачання бюджетних коштів на суму 325 тисяч гривень Рівненська місцева прокуратура пред’явила відповідний позов, вимоги якого під час судового розгляду справи відповідачі визнали законними та добровільно розірвали договір, у зв’язку з чим провадження у цій справі судом закрито.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 05:02 :46