Новини » Регіони 6 серпня, 2018, 16:59
Іванофранківців запрошують досліджувати історію міста під час квесту

Іванофранківців запрошують взяти участь у краєзнавчо-пізнавальному квесті.

11 серпня о 11 годині на території Палацу Потоцьких розпочнеться дивовижне свято, яке поєднає знання та зусилля поколінь. А цікаві завдання і веселі ігри забезпечать дітям та дорослим позитивний настрій та гарні враження. Про це сьогодні, 6 серпня, повідомив власкор IA ZIK.

«Місто зірка» – так називається новий інтерактивний туристичний маршрут. Його незвичайність полягає в QR-кодах, розміщених на будівлях будинків або біля пам’ятників. Зчитуючи коди за допомогою планшетів або мобільних телефонів з вбудованою камерою, ви потрапите на інтернет-ресурс з історичною довідкою про об’єкт, цікавими завданнями та шляхом до наступної локації.

До участі у квесті запрошують сім’ї, осіб від 6 до 60+ років. Макcимальна кількість учасників в команді – 6 осіб.

Організатор: Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. За підтримки фундації «Вільні звуки», фундації Розвитку системи освіти, програми Erasmus+, Івано-Франківської міської ради та Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Квест відбувається у рамках проекту «The voice of history», реалізованого з програми Erasmus+. Дія 2: Стратегічні партнерства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 04:39 :49