Новини » Світ

Контингент НАТО покинув район на кордоні з Сербією

Військові з контингенту міжнародної місії під егідою НАТО в Косові і Метохії (KFOR) повністю залишили район водосховища Газіводе на кордоні з Сербією, де напередодні вони провели день.

Про це повідомляє Європейська правда.

За інформацією кореспондента РТС, на під’їздних дорогах до водосховища та ГЕС більше немає транспортних засобів та військових KFOR.

Зараз вони патрулюють головну дорогу в Зубіному Потоку та північну частину Косова.

Військові KFOR провели у районі Газіводе понад 13 годин напередодні. Вони повідомили виданню, що відпрацьовують регулярні навчання. Загалом там перебували 9 бойових машин американських військ і декілька десятків військових.

Командування KFOR у Приштині повідомило, що ця військова активність була запланована, а мова про контроль над водосховищем не йде.

Як повідомлялось, 3 серпня відбулося засідання Ради безпеки Косова, на якому розглядалася наявна інформація щодо намірів сербів на півночі Косова оголосити в односторонньому порядку сербську автономію.

У свою чергу в Белграді навпаки кажуть, що сили безпеки Косова за підтримки США планують таємне вторгнення на непідконтрольну їм північ Косова.

Президент Косова Хашим Тачі виступив зі зверненням до громадськості з проханням утримуватися від будь-яких провокацій.

Loading...