Новини » Політика 4 серпня, 2018, 13:15
ZIK обурений неправдивою інформацією про нібито проплачений ефір і готує позов до суду
ZIK
ZIK

Інформаційний «вкид» про нібито проплачений ефір програми «ДокаZ» (ведучий – адвокат Олексій Шевчук) з колишнім головою ДФС України Романом Насіровим в ефірі телеканалу ZIK, який з’явився вчора на двох інтернет-ресурсах, керівництво ZIKу розцінює як чергову провокацію з боку провладних сил. ZIK просить редакції цих медіа надати докази на підтвердження опублікованої інформації. У разі ігнорування прохання канал залишає за собою право звернутися до суду і вимагати компенсації репутаційних втрат.

«Ця інформація є негативною, недостовірною по відношенню до мене, вона завдає мені репутаційних ризиків на каналі», – обурюється Олексій Шевчук і стверджує, що навіть готовий пройти тест на поліграфі, аби ні в кого не залишалось сумнівів у його чесності.

Проти ZIKу ведеться цілеспрямована інформаційна війна, яка має на меті підірвати довіру глядачів до медіа, непідконтрольного владі. З останніх спроб такої дискредитації – «чорна мітка» від громадської організації «Вільні люди» за ефір авторського проекту «HARD» генерального продюсера телеканалу ZIK Наташі Влащенко з екс-міністром юстиції Олександром Лавриновичем.

Також у ході цієї кампанії йде постійне маніпулювання структурою власності телеканалу. Приміром, нещодавно відомий аналітик Atlantic Council Андерсом Аслундом у персональному блозі оприлюднив дані фактично від анонімного джерела про те, що ZIK був придбаний Віктором Медведчуком. Редакція «Голосу Америки», що поширила цю інформацію, змушена була її відразу ж спростувати та перепросити в команди ZIKу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 14:20 :50