live

Основа життя: у Львові матері поговорили про годування грудьми

«Годування грудьми – основа життя». Фото: Микола Тис

З 1 по 7 серпня у всьому світі триває тиждень підтримки грудного вигодовування. Львівські матері також зібралися у Парку культури, де говорили про важливість годування грудьми.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Така акція у Львові проходить вже 10 рік поспіль. Тут матері або вагітні жінки можуть отримати відповідні консультації щодо годування грудьми.

«Чому ми збираємося? Бо, хоч і годування грудьми – абсолютно природний процес, але дуже мало жінок годують дітей до шести місяців. Коли я народжувала дитину у 2005 році, тоді, за статистикою, лише 6% дітей отримували годування грудьми до шести місяців. І це кричуща ситуація», – розповіла консультант з грудного вигодовування Тетяна Яремко.

За її словами, основні причини, чому жінки кидають годувати дітей грудьми, – це брак потрібної інформації та відсутність підтримки медпрацівника.

Виявляється, що до шести місяців дитину потрібно годувати лише грудьми.

«Розумієте, грудне вигодовування – це фундамент для дитини. До шести місяців вона має отримувати поживні речовини лише з грудей. На жаль, за дослідженням, яке провели у 2012 році, лише 20% дітей в Україні годували грудьми до шести місяців», – додає пані Яремко.

Вона зазначила, що сам в грудному молоці є усі необхідні речовини, які потрібні для дитини.

Loading...