Новини » Світ 4 серпня, 2018, 23:52
Оприлюднення деталей секретного листа Росії в США: в Кремлі відреагували
Джозеф Данфорд
Джозеф Данфорд

Міністерство оборони Росії розчароване розкриттям подробиць таємного листа, відправленого Росією в США.

Міністерство оборони Росії підтвердило, що глава Генштабу Валерій Герасимов дійсно направляв в липні за конфіденційним каналу зв’язку лист голові комітету начальників штабів збройних сил США Джозефу Данфорду.

Про це повідомили РБК в російському військовому відомстві.

«Викликає розчарування нездатність американської сторони дотримуватися домовленостей про оприлюднення змісту контактів тільки за згодою обох сторін», – заявили в Міноборони РФ.

Що стосується подробиць, то в документі глава Генштабу Валерій Гeрасімов висунув пропозицію щодо повернення сирійських біженців з табору «Рукбан», який розташований в контрольованому силами очолюваної США коаліції в районі Пов-Танф, додому, на території підконтрольні урядовим військам Сирії.

Також, уточнили в Міноборони, глава російського Генштабу запропонував координувати питання гуманітарного розмінування в Раці і підтримувати контакт за рішенням інших «першочергових гуманітарних проблем для якнайшвидшого налагодження мирного життя на всій території Сирії».

«Розраховуємо, що американська сторона зможе вжити необхідних заходів для недопущення в майбутньому порушення взаємних домовленостей», – заявили в Міноборони.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:19 :47