Новини » Світ 4 серпня, 2018, 12:25
Між Генштабом РФ та США відбувається таємне листування щодо Сирії, – ЗМІ

Глава Генштабу РФ Валєрій Гєрасімов 19 липня надіслав листа військовому командуванню США з пропозиціями щодо відновлення Сирії.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на службовий документ, адресований голові Об’єднаного комітету начальників штабів генерал-майору Джозефу Данфорду, передає «Українська правда».

У пропозиції стверджують, що сирійському режиму не вистачає обладнання, палива, інших матеріалів і засобів, необхідних для відновлення країни, та для того, щоб прийняти біженців, які повертаються.

План Росії отримав «крижаний прийом» у Вашингтоні, йдеться у матеріалі.

Зазначається, що США будуть підтримувати зусилля в разі політичного рішення щодо конфлікту в Сирії і проведення виборів під егідою ООН. США звинувачують Асада в спустошенні Сирії.

Натиск Москви відбувається після того, як сили Асада, підтримувані російськими винищувачами, повернули контроль над більшою частиною південно-західної Сирії – регіону, який був одним з останніх повстанських осередків.

Росія розгорнула широкомасштабну кампанію із залучення західних країн в гуманітарну діяльність на контрольованих урядом територіях Сирії, прагнучи переконати решту світу в потребі встановлення нормальних повоєнних відносин з президентом Асадом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 18:48 :29