Новини » Курйози 3 серпня, 2018, 5:55
Українець показав, як треба боротися з сепаратизмом
Бджоли. Фото: volfoto.inf.ua
Бджоли. Фото: volfoto.inf.ua

У мережі величезної популярності набуває відео, зняте українським бджолярем Анатолієм Назаруком, на якому той наочно показує, як треба боротися з сепаратизмом.

Відеоінструкція була три тижні тому опублікована у спільноті «Підірвало мережу» в соціальній мережі Фейсбук й за цей час набрала 283 тисячі переглядів.

Автор наголосив, що спочатку потрібно знайти джерело сепаратизму, в даному випадку, бджолину матку.

«Так як на Донбасі потрібно було знайти матку, і боротьба пішла по-іншому. Вона, звичайно, ховається. Ось ми маємо матку. Вона не хоче жити в цьому вулику, підбиває на це всіх правовірних бджіл. Вони закладають маточники, вона кладе туди яйця. Сепаратизм процвітає», – зазначив бджоляр.

Він додав, що матку потрібно зловити в клітку, порадивши всім тим, хто бореться з сепаратизмом, взяти з нього приклад.

«Матку просто-напросто спіймаємо в кліточку. Наша матка-сепаратутка в кліточці, підбивати більше вона нікого не зможе, з клітки це робити надзвичайно важко. А всіх бджілок, яким не подобається цей вулик, ми виселимо в краї, які їм дуже мали б сподобатись. На покривало. Не подобається батьківщина? Ідіть геть», – сказав він.

В кінцевому підсумку, всі бджоли повернулися в рідний вулик.

«Ось щоб більше не страждали сепаратизмом. Це реальна боротьба. З її результатами. Всі просяться додому. Більше ніхто не кричить: «Росія, новий вулик, аляля», – пожартував він.

Читайте також: У мережі показали фото розправи над українським авто у Росії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 23:40 :13