Новини » Політика 3096 Читать эту новость на русском

Україна чекає пояснень від Угорщини або ж заборонить в’їзд «новоявленому» дипломату

Фото: radiosvoboda.org

Україна готова заборонити в’їзд посадовцю, якщо Угорщина не надасть необхідних роз’яснень стосовно нової посади уповноваженого міністра по Закарпаттю.

Про це заявив заступник голови МЗС України Василь Боднар, пише «Європейська правда».

За словами дипломата, зараз український уряд чекає офіційних пояснень від угорських партнерів, та поки що вони мовчать.

«Якщо не буде реакції, на яку ми розраховуємо, якщо не буде вичерпного роз’яснення та зміни назви посади – Україна змушена буде реагувати жорстко, не виключаючи ймовірності заборони в’їзду. Хоча, звісно ж, ми цього не хотіли би», – зазначив Боднар.

Крім цього, він наголосив, що Україна вважає втручання сусідньої держави у внутрішні справи неприйнятними та буде вживати всі можливі заходи дипломатичного впливу.

«Ми це розглядаємо як ще один крок у низці деструктивних, провокаційних дій з боку Угорщини, які ми спостерігаємо останнім часом, попри нещодавній прогрес у переговорах (щодо освітньої реформи. – ред.)», – додав Василь Боднар.

Нагадаємо, 31 липня у МЗС України викликано тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Папа. Угорському дипломату було висловлено рішучий протест у зв’язку з низкою недружніх кроків офіційного Будапешта стосовно України та наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на двосторонні відносини.

Loading...
Loading...
Loading...