Новини » Регіони 3 серпня, 2018, 10:20
У двох селах на Рівненщині оголосили карантин через сказ тварин

Два випадки сказу зареєстровано у Дубенському районі на Рівненщині.

Про це власкору IA ZIK повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби у Рівненській області.

У службу державної ветеринарної медицини Дубенського району надійшло повідомлення про загибель домашнього собаки в селищі міського типу Смига Дубенського району. Зі слів власниці собаки стало відомо, що 29 липня тварина захворіла, а наступного дня почала проявляти агресію. Власники помістили собаку у вольєр, а 31 липня тварина загинула. Спеціалісти держветмедицини Дубенського району відібрали патматеріал від трупа собаки та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Труп собаки спалено.

У селі Гірники Дубенського району лисиця проникла на приватне подвір’я та почала нападати на домашню птицю. Власник оселі вилами її заколов. Труп закопав на території свого саду. Спеціалісти держветмедицини Дубенського району відкопали труп лисиці, відібрали патматеріал і направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Труп лисиці та мертву домашню птицю задушену лисицею спалено.

За інформацією з Дубенської РДА, оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації.

Рішенням комісії в селі Гірники Гірницької сільської ради та у селищі Смига Смизької селищної ради введено карантин на 60 діб. До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється проведення заходів із залученням тварин, вивезення собак, котів і диких тварин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 18:42 :56