Новини » Львів 3 серпня, 2018, 9:28
У Червонограді відкриють три інклюзивні групи у садочках для дітей з особливими потребами

Червоноградська мiська рада прийняла рішення про те, щоб з 1 вересня цього року вiдкрити три iнклюзивнi групи на базi дiючих груп закладiв дошкiльної освiти.

Про це ІА ZIK повідомили у Червоноградській міській раді.

Відповідне рішення прийнято з метою реалізації прав дітей з особливими потребами на освiту за мiсцем проживання та їхньої iнтеграцiї в суспiльство,

Інклюзивні групи будуть відкриті: ЗДО ясла-садок комбiнованого типу № 1 – одну iнклюзивну групу; ЗДО ясла-садок комбінованоготипу № 18 – двi iнклюзивнi групи. А також додатково одну iнклюзивну групу в закладi дошкiльної освiти №19 комбiнованого типу.

Тим часом, директори закладiв загальної середньої освiти на пiдставi заяви батькiв або законних представникiв дитини з особливими освiтнiми потребами, висновку психолого-медико-педагогiчної консультацiї або iнклюзивно-ресурсного центру та за пiдтримки вiддiлу освiти мають органiзовувати класи з iнклюзивним навчанням, створювати необхiдну матерiально-технiчну та навчально-методичну базу, здiйснювати добiр вiдповiдних педагогiчних кадрiв.

Зважаючи на це рiшення, директори вiдповiдних закладiв дошкiльної освiти та закладiв загальної середньої освiти мають до 1 вересня привести штатнi розписи у вiдповiднiсть до нормативiв, затверджених Мiнiстерством освiти i науки, – розповіли у міськраді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 19:22 :31