Новини » Суспільство 3 серпня, 2018, 12:28
Шлюб за добу: У Мін’юсті відзвітували про статистику розлучень
Фото: budz.com.ua
Фото: budz.com.ua

Заступник міністра юстиції з питань держреєстрації Олена Сукманова заявила, що пари, які одружилися з допомогою послуги «Шлюб за добу», розлучаються рідше ніж ті, які одружувалися звичним способом і перед шлюбом мали місяць на роздуми.

Про це повідомляє прес-служба Мінюсту.

Сукманова зазначила, що за період функціонування послуги – з липня 2016 по липень 2018 року – була зібрана статистика. Зокрема, виявилось, що відсоток розлучень серед пар, які одружилися стандартним способом складає 1,9%, а серед тих, хто одружився за добу – 1,6%. Заступник міністра додала, що з 38 444 пар, які одружились за добу, розлучилось лише 615.

«Думаю ці показники – найкраща відповідь усім скептикам, які критикували Мін’юст за впровадження такої послуги, аргументуючи тим, що швидкі шлюби будуть так само швидко й розпадатись», – сказала чиновниця Мінюсту.

У Мінюсті зазначили, що найпопулярнішою ця послуга є у Києві – майже 7 тисяч одружень, Одесі – майже 6 тисяч одружень, Маріуполі – понад 2,6 тисяч, Львові – 2,5 тисяч, Сєвєродонецьку – понад 2 тисячі, Харкові – 1,8 тисяч, Чернівцях – 1,2 тисяч одружень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 01:51 :12