п'ятниця, 3 серпня, 2018, 10:19 Курйози
Підсудному у США заклеїли рот скотчем, щоб він не сперечався зі суддею
Джерело: fox8.com
Джерело: fox8.com

Під час судового засідання у штаті Огайо суддя Джон Руссо наказав заклеїти рот підсудному Франкліну Вільямсу червоним скотчем, щоб той перестав його перебивати.

Про це повідомляє Medialeaks.

Чоловіка звинувачували у збройних пограбуваннях, викраденнях, крадіжках, використанні чужих кредитних карток та незаконному володінні зброєю.

Його судовий процес був дуже довгим та заплутаним: на одному із засідань чоловік визнав себе винним, а потім заявив, що його ввели в оману з приводу того, що буде, якщо він це зробить. Тому зловмисник відмовився від свого зізнання.

В якийсь момент між засіданнями чоловік зрізав браслет, який відстежував його рухи, і втік з Огайо до Небраски. Коли його знайшли, він сказав, що вдарився головою і втратив пам’ять. Це виявилося неправдою: поліція вияснила, що зловмисник дзвонив своїм родичам вже після того, як отримав «травму».

Під час останнього засідання, яке відбулося 31 липня, Вільямс півгодини говорив не замовкаючи. Він перебивав суддю і навіть власних адвокатів. Йому зробити з десяток зауважень, але вони не допомогли.

Джерело: fox8.com
Джерело: fox8.com

Зрештою, суддя Руссо розізлився на Вільямса і наказав заклеїти йому рот. Чоловіка оточили шестеро приставів, один з яких наклеїв йому на губу стрічку червоного скотча. Вільямс так і продовжував говорити, тому дію повторили.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 16:12 :41