Новини » Політика

Охотін: Темою релігії Порошенко зайшов на електоральне поле Тимошенко

ZIK

Команда Петра Порошенка цього разу вирішила більше попрацювати з духовним і віруючим електоратом. Натомість Юлія Тимошенко хоче «розвивати нові технології», про що вона нещодавно оголосила.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політичний консультант Петро Охотін.

«Якщо очікувати, що Росія відповідатиме кров’ю на Томос, то це просто є її природною реакцією. Я не є релігійним експертом, але, якщо говорити з точки зору політтехнології, то зараз бачу, що команда Порошенка вирішила більше попрацювати з духовним та віруючим електоратом», – сказав Охотін.

За його словами, переважно це населення аграрних регіонів, тобто класичний електорат Юлії Тимошенко.

«Що ж до самої Тимошенко, то ми зараз бачимо, що вона працює зовсім з іншим електоратом. На своєму новому курсі вона намагалася говорити про блокчейн, нові технології, науку», – зазначив він.

Він вважає, що Порошенко та Тимошенко вирішили зробити ставки на кардинальні зміни.

«Якщо говорити з політичної точки зору, то наразі є два основні конкуренти за президентське крісло, які роблять медіаприводи. І вони це роблять для того, щоб працювати з тією аудиторією, яка раніше для них була поза зоною досяжності», – прокоментував Охотін.

На його думку, якраз тема релігії дуже зачепить інтереси Росії, тому варто очікувати і на провокації.

«Росія точно робитиме якісь провокації чи під приводом соціальних питань, чи під впливом релігійної теми. Просто треба зрозуміти, що це наш ворог. Знову ж таки, якщо говорити про окремих батюшок Московського патріархату та окремих депутатів  проросійських сил, то це не є питанням Томосу чи релігії, а завдання контррозвідки України – виявляти їх і працювати з ними згідно із законом», – наголосив він.

Нагадаємо, патріарх Філарет назвав заяви про «захоплення храмів» та можливість «громадянської війни» через автокефалію прикладом брехні та дезінформації, які є частиною гібридної війни проти України.

Також раніше він заявляв про те, що Вселенський патріарх Варфоломій надасть Україні Томос про автокефалію, коли поінформує про своє рішення всі помісні церкви.Loading...