п'ятниця, 3 серпня, 2018, 16:32 Регіони
На Прикарпатті підраховують збитки від негоди та шукають ресурси для їх усунення

Про наслідки негоди, яка вирувала впродовж останніх тижнів на Івано-Франківщині, та шляхи їх усунення йшлося під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулася в Івано-Франківській облдержадміністрації. Присутні обмінялися думками про хід ліквідації наслідків сильних зливових дощів, які сталися у червні-серпні цього року на території області.

Про це сьогодні, 3 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Всього в області було частково затоплено більше 200 житлових, адміністративних та виробничих будівель, 1400 присадибних ділянок. Пошкоджено 20 автомобільних та 3 пішохідні мости, 1 автомобільний міст зруйновано.

На річках розмито близько 2 км берегів, пошкоджено 700 метрів берегоукріплень та 280 метрів дамб.

Пошкоджено близько 50 ділянок автомобільних доріг місцевого значення загальною довжиною 40 км.

За словами голови ОДА Олега Гончарука, наслідки стихій потрібно ліквідувати в найкоротші терміни, адже багато мешканців сіл залишилися відірваними від прилеглих територій.

Зокрема, як повідомив голова Яблунівської ОТГ Зіновій Томащук, внаслідок інтенсивних дощів пошкоджено автомобільний міст на автодорозі загального користування місцевого значення Яблунів-Делятин та автодорогу (піщано-гравійне покриття) загального користування місцевого значення Нижній Березів-Текуча-Акрешори (в с. Текуча і Акрешори) довжиною біля 4 км.; на автодорозі загального користування місцевого значення Яблунів-Космач зруйновано трубний переїзд в с. Люча.

Окрім того, на території області стихія пошкодила декілька дамб, системи каналізації та дренажного каналу, розмила береги річок.

За підсумками наради, очільник Івано-Франківської області дав доручення головам РДА надати вичерпну інформацію про кількість необхідних ресурсів для забезпечення проїзду на пошкоджених ділянках дороги, а профільним керівникам структурних підрозділів ОДА доручено знайти шляхи щодо врегулювання ситуації з постачанням матеріалів для укріплення дамб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 15:04 :33