Новини » Політика 3 серпня, 2018, 10:09
Леонід Пархоменко, якого звинуватили у шпигунстві на Україну, оголосив голодування

Колишній військовослужбовець штабу Чорноморського флоту РФ капітан другого рангу запасу Леонід Пархоменко, обвинувачений в шпигунстві на Україну, оголосив голодування в СІЗО «Лефортово».

Про це у своєму блозі написав член Громадської наглядової комісії Євген Єнікєєв.

За інформацією правозахисника, Пархоменко голодує вже 18 день.

«Під час спілкування Пархоменко повідомив нам що при затриманні його «били об підлогу», але розповісти подробиці застосування до нього фізичної сили йому заборонив присутній при спілкуванні заступник начальника відділу режиму і охорони Іванов Микола Васильович. Упродовж 18 діб Леонід Пархоменко голодує», – розповів Єнікєєв.

За словами Єнікєєва, коли Пархоменко почав пояснювати причину голодування членам ОНК, вимовивши фразу: «у результаті дій слідчого, почали цькувати мою сім’ю» заступник начальника відділу режиму і охорони Іванов Микола Васильович перервав розмову і наказав відвести Пархоменка назад в камеру.

Нагадаємо, колишнього військовослужбовця Чорноморського флоту РФ Пархоменка затримали в Севастополі в листопаді 2016 року. За твердженням ФСБ Росії, «Пархоменко, виконуючи завдання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, збирав і передавав іноземній спецслужбі дані про діяльність Чорноморського флоту (РФ), яка містить державну таємницю». Його звинуватили в державній зраді ст. 275 КК РФ. Вже 20 місяців Пархоменко перебуває в СІЗО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 05:47 :35