Новини » Політика 2 серпня, 2018, 22:03
Віра Савченко назвала виступ Луценка підготовкою до «блискавичного» засудження Надії
ZIK
ZIK

Сьогоднішній брифінг Юрія Луценка – це завершальний етап спеціальної інформаційної операції проти Надії Савченко. Завдяки цьому її хочуть блискавично засудити. Проте ця спеціальна інформаційна операція була провальною.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила сестра колишнього народного депутата Надії Савченко Віра Савченко.

Як повідомлялося, сьогодні відбувся брифінг Генерального прокурора Юрія Луценка. Він заявив, що слідство має докази того, що депутат Верховної Ради Надія Савченко та керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан готували теракт у Києві.

«Брифінг пана Луценка – це завершальний етап спеціальної інформаційної операції проти Надії зі знищення образу героя, перетворення на суцільне зло (для внутрішнього ринку – на агента Кремля, для зовнішнього – на терориста), яка тривала більше року. Це було зроблено для того, щоб відвернулися західні політики і спала підтримка всередині країни», – зазначила сестра Надії Савченко.

За її словами, коли у ВР анонсували замах, підтримка народу вибухнула, мабуть, більше, ніж тоді коли Петро Порошенко і Юлія Тимошенко ліпили з Надії ікону, коли вона була в Росії. І щоб у людей посіяти зерно сумніву, почали розказувати, що вона хотіла простих людей вбити, а не тільки депутатів.

«Показали, що Надія ненавидить не депутатів, вона ненавидить людей. Вони сьогодні заявили, що після теракту було б вже 400 тисяч жертв, хоча швидше заявляли про 70 тисяч жертв. У ВР 400 депутатів набереться, якщо вони прийдуть на роботу», – сказала Савченко.

Пані Віра Савченко зауважила, що таким чином влада намагається переломити суспільну думку не на користь Надії, а на користь діючої влади. 

«Вони хочуть блискавично її засудити. Адвокатам не дали зібрати докази. Вони просили допитати свідків, бо тільки вони є доказами. Є тільки Савченко та Рубан. Це велика таємна змова теракту з 400 тисячами жертв. Звучить безглуздо, що дві людини на двох баржах бомблять чотири урядові споруди і дитячі садочки, які звичайно є в урядовому кварталі. Сьогодні була провальна завершальна стадія спеціальної інформаційної операції», – додала гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:46 :39