Новини » Суспільство 2 серпня, 2018, 17:37
У безкарності винуватців масового отруєння шаурмою в Києві певен Олексій Дорошенко
ZIK
ZIK

Я переконаний, що випадок із отруєнням 70 людей шаурмою минеться безкарно. Адже система, яка могла притягти до відповідальності, у 2014-му році була зруйнована. А новому органу не під силу це зробити.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Як відомо, щонайменше 70 людей постраждали внаслідок отруєння шаурмою в Києві.

При цьому 28 випадків пов’язані з вживанням шаурми, придбаної в МАФ (автопричіп «Купава») на станції метро «Дарниця»; 25 – через шаурму та сосиски в лаваші з майонезом, куплені в МАФ біля кафе «Річковий порт» (Поштова площа); 11 – унаслідок вживання шаурми, придбаної в МАФ біля супермаркету VARUS на Оболонському проспекті, ще один випадок – шаурма в кіоску на станції метро «Лісова».

Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж зауважив, що в Україні дуже часто трапляються випадки отруєння їжею, однак розслідування тривають роками.

«От минулого року було декілька випадків отруєння рибою. Були навіть летальні наслідки. Минув рік, але ми не бачимо ніякого результату розслідування. Винних навіть не притягнули до адміністративної відповідальності. Я вже не кажу про відповідальність кримінальну», – зауважив гість програми.

Відтак, додав Олексій Дорошенко, в умовах повної безвідповідальності безкарними також залишаться винні в отруєнні 70 людей шаурмою.

«Адже система, яка могла притягти до відповідальності, у 2014-му році була зруйнована. А новий орган цього не зробить. Бо коли приходить перевірка у заклад, де отруїлися люди, там нікого не виявляють через те, що заклад заздалегідь попередили.

От приходить Держпродспоживслужба, а заклад харчування зачинений. Вони нічого не можуть вдіяти. Не може підключитися сюди поліція, бо в неї немає повноважень на перевірку малого та середнього бізнесу. Тому все залишається безкарним. У результаті отримаємо хаос та анархію», – підкреслив гість програми.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба повідомила, що за 2,5 роки в закладах відпочинку або оздоровлення від харчових отруєнь постраждали 320 дітей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:44 :57