четвер, 2 серпня, 2018, 17:45 Регіони
Троє дітей із притулку на Волині заявили про насильство та сексуальні домагання, – Денисова

Під час моніторингового візиту в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одягу. Крім того троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Про це у Фейсбуці повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

«Притулок розташований в м. Рожище Волинської області і зараз там перебуває 33 дитини віком від 3 до 18 років. Дітки розповіли, що сам директор та його брат, який працює черговим з режиму, їх б’ють та ображають нецензурними словами. Дівчата повідомили, що брат директора їх торкався за різні частини тіла. Діти скаржилися виховательці, але вона відмахнулася – сказала, що вони все вигадують. Я вже переговорила із першим заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим, працівники Нацполіції вже працюють на місці. З губернатором Волинської області Олександром Савченком обговорили, щоб знайшли місце, куди можна буде перевести дітей і забезпечити їхній психологічний спокій, аби вони не зазнали жодного тиску», – написала Денисова.

Вона наголосила, що жоден із співробітників притулку не повідомив про те, що у них відбувається. «Залишати дітей самих з такими людьми ми не маємо права. На місці вже працює Служба у справах дітей, керівник профільного департаменту міністерства соціальної політики Руслан Ковбаса вже також виїхав до притулку. Має під’їхати й прокуратура. Як з’ясувалося, директор установи вже був у розробці правоохоронних органів після пропажі дітей. Міністерство охорони здоров’я простежить за тим, аби дітей обстежили й надали усю необхідну медичну допомогу»,– зазначила Л.Денисова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 22:06 :12